Weiter zum Hauptmenü

Продавець-консультант

Kyiw, Stadt Kiew - Standort erkunden Kundenservice & Kasse Teilzeit

Stellenbeschreibung

ХТО ТИ

Тебе цікавить облаштування повсякденного життя людей вдома, ти насолоджуєшся роботою у швидкому та орієнтованому на майбутнє середовищі та захоплюєшся продажами та отриманням найкращого для свого клієнта. Твоє натхнення допомагає тобі досягати та перевищувати свої цілі, в той час як ти завжди прагнеш нових знань і хочеш розширювати свої навички та навчатися, використовуючи це на користь ІКЕА та щоб рости особисто.

Тобі потрібно мати:
• Високий рівень комунікативних навичок, впевненість у розмові з людьми, здатність швидко встановлювати контакт
• Досвід роботи на касі та розуміння касової дисципліни буде перевагою
• Захоплення своєю роботою та роботою з іншими колегами в команді, бажання використовувати та брати особисту ініціативу та приймати рішення
• Здатність встановлювати пріоритети і організувати свою власну роботу, щоб найкращим чином використовувати наявний час, гарна персональна дисципліна
• Здатність працювати у швидкому, динамічно мінливому середовищі, гнучкий підхід / відкритість до змін
• Інтерес до облаштування повсякденного життя вдома та дизайну інтер'єру
• Цінності IKEA відображають твої особисті цінності та є рушійною силою у твоїх діях
• Комп'ютерна грамотність

В ЧОМУ ПОЛЯГАТИМЕ ВАША ПОВСЯКДЕННА РОБОТА

Твоя задача полягатиме в наданні нашим клієнтам відмінного досвіду покупок в магазині IKEA міського формату на кожному етапі контакту, через унікальне, відмінне та послідовне ставлення до обслуговування клієнтів, поєднуючи підхід IKEA до дизайну інтер'єру та багатоканальних продажів, використовуючи свої навички в багатозадачності, гнучкість в роботі та готовність постійно розвивати нові компетенції.

У цій ролі, твоїми основні завдання та обов'язками будуть:
• Активно звертатися до клієнтів, яким ти бачиш, що потрібна додаткова допомога. Визначати їх потреби, задаючи правильні запитання та консультуючи щодо найкращих рішень для їх домівок, щоб перевищити їхні очікування.
• Мати знання, впевненість та бажання вирішувати скарги клієнтів, позитивно та швидко працювати з будь-якими проблемами, що виникають.
• Працюючи на касі, точно реєструвати товари та оплату від клієнтів відповідно до наявних процедур, а також дотримуватись правил поводження з готівкою, щоб забезпечити безпеку всіх отриманих коштів.
• Поділяти пристрасть до товарів IKEA і активно вивчати їх характеристики та переваги, ділитися своїми знаннями з клієнтами та колегами.
• Сприяти тому, щоб магазин IKEA міського формату був безпечним та надійним середовищем у будь-який час для відвідувачів та колег.

РАЗОМ ЯК КОМАНДА

В ІКЕА все залежить від наших клієнтів, а у Відділі клієнтського досвіду ми будуємо та зберігаємо довготривалі відносини з новими та існуючими клієнтами у багатоканальному роздрібному середовищі. Ми – різноманітна команда, яка працює разом, щоб забезпечити позитивний та радісний досвід для всіх відвідувачів та клієнтів IKEA. Ми створюємо послуги, збираємо відгуки та робимо речі правильно! Наш спосіб роботи – це спілкування з людьми, прислухаючись до їх особистих потреб, ми створюємо справжню взаємодію. Ми – група людей, які дійсно захоплені людьми!

ВАЖЛИВО ЗНАТИ,

Ми пропонуємо часткову зайнятість на 20 годин на тиждень з робочими днями у суботу та неділю!
Часткова зайнятість – чудова можливість поєднати роботу з навчанням, проводити більше часу з родиною та друзями, або ж раціонально розподілити свій час між роботою та хобі. Також це може бути стартом у твоїй професійній кар'єрі - спробуй, щоб дізнатися, чи підходить ця робота особисто тобі!

Ми наполегливо заохочуємо і щиро вітаємо заявки від людей всіх культур, походження та досвіду, тому що вважаємо, що різноманітність в ІКЕА робить нас сильнішими.

Приєднуйся до нас і відкривай для себе надзвичайні можливості для росту та розвитку разом з нами!