Weiter zum Hauptmenü

Pomocnik operatora

Goleniów, Woiwodschaft Westpommern - Standort erkunden Produktion Vollzeit

Stellenbeschreibung

Company description

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. Działamy w Goleniowie w ramach Dywizji IKEA Solid Wood West. Zatrudniamy około 1000 osób. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Najbliższe otoczenie również nie jest nam obojętnie, dlatego z wielkim zaangażowaniem wspieramy naszą goleniowską społeczność.

Job description

Główne zadania na stanowisku wiążą się z:

·    bieżącą obsługą maszyn,

·    wizualną kontrolą jakości produktu,

·    utrzymaniem ładu i porządku na i wokół stanowiska pracy,

·    informowaniem bezpośredniego przełożonego o stanie realizacji zadań oraz

napotkanych trudnościach.

    Qualification

    O Tobie:

    •  jesteś osobą, dla której bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze,
    •  jesteś osobą spostrzegawczą i sprawną manualnie,
    •  masz entuzjastycznie nastawienie do pracy w zespole,
    • chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

    More Information

    Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
    • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy
    • 30 minutową przerwę w pracy
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • Darmowe posiłki
    • Karta multisport
    • 15% rabat w sklepach IKEA
    • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS.
    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW
    • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.
    • Stawka godzinowa na start 18,50 brutto.

    Aplikuj przez stronę lub na rekrutacja.goleniow@inter.kea.comz dopiskiem „Produkcja"

    Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.