Weiter zum Hauptmenü

Lucrator comercial Aprovizionare

Bukarest, București - Standort erkunden Logistik Vollzeit

Stellenbeschreibung

CINE EȘTI

În calitate de lucrător comercial în Logistică-aprovizionare, trebuie să fii capabil să gândești şi să acționezi eficient şi sigur, pentru a asigura o funcționare constantă a fluxului de marfă care are ca rezultat disponibilitatea produselor potrivite pentru clienți. Realizezi aceasta folosind cunoștințele despre modul de lucru IKEA şi experiența colegilor.

Lucrător comercial, Departament Logistica-Aprovizionare, Magazinul IKEA Pallady
Program de noapte între orele 02:00 - 11:00 - 5 posturi disponibile
Program în ture începând cu ora 06:00 - 22:00 - 4 posturi disponibile

RESPONSABILITĂȚILE TALE

Abilitați specifice postului:
• Capacitatea de a manipula individual colete de 25 kg.
• Abilitatea de a prioritiza și organiza munca, pentru a utiliza timpul eficient.
• Bună disciplină personală, o abordare flexibilă față de muncă și față de schimbări.
• Atenție la detalii.
• Capacitatea de a folosi echipament tehnic.
• Capacitatea de a prelua inițiativa si de a lucra in echipa.
• Bune abilitați de comunicare și relaționare.
• Cunoștințe utilizare PC - nivel mediu.
• Disponibil de a lucra doar program de noapte.

Responsabilitățile tale:
- Manipularea mărfurilor: preluarea paletilor din spațiul de descărcare si aprovizionarea spatiilor de vânzare, menținând necesarul in cadrul rafturilor.
- Efectuarea în mod eficient a operațiunilor de stocare a mărfurilor din zona alocată, folosind instrumentele disponibile care susțin un proces eficient de flux de mărfuri și integritatea datelor.
- Propunerea de soluții, împreună cu echipa, pentru a îmbunătăţi activitatea de aprovizionare.
- Utilizarea echipamentului de lucru in mod corect, sigur şi eficient, pentru a minimiza riscurile de accidente. Respectarea tuturor normelor și cerințelor de sănătate, siguranță și securitate IKEA din zona de responsabilitate și ajută în mod activ colegii să prevină orice incidente care implică colaboratori, clienți, echipamente, clădiri și produse IKEA.

Beneficii:
• Training dedicat
• Salariu motivant
• Voucher de vacanță
• Reducere de angajat pentru produsele IKEA
• Tichete de masă
• Decontare transport
• Sporuri salariale pentru lucru în weekend si de noapte
• Asigurare de sănătate
• Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în compania IKEA
• Activități recreative
• Mediu de lucru incluziv

ECHIPA NOASTRĂ DIN CADRUL IKEA